Новини

Озеленення шкільної території

Шкільне подвір’я – це візитна картка школи, яка вимагає постійної і цілеспрямованої роботи з благоустрою. Школа – наша друга домівка у дитинстві, тому варто перетворювати роботу на шкільному подвір’ї із примусового «відпрацьовування» на творчу роботу, яка приносить задоволення. Саме тому вихованці нашої школи дбають про зелену чистоту своєї школи та інтерактивне екологічне вихованням .

Школярі   на чолі   керівником шкільного лісництва Оленою Іванівною Кроткевич розробили проект озеленення території. В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» бродівські лісівники допомогти здійснити цей проект  . Декоративні рослини для озеленення надали лісівники ДП «Бродівський лісгосп», які багато років тісно співпрацюють   з Берлинським учнівським лісництвом 

Долучилися до роботи не тільки діти, а також працівники школи та працівники лісгоспу. Приємно було спостерігати, як учні старанно садять кущі самшиту: скільки радості в очах від того, що своїми руками вони роблять світ, у якому живуть, іще кращим.
Директор  школи щиро дякував лісівникам ДП «Бродівський лісгосп»» за підтримку.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s